Wie kan je nu beter vertellen hoe het is om bij Concorp te werken, dan iemand die bij Concorp werkt? Juist ja. Dat dachten wij ook! Daarom ga ik in gesprek met onze collega: Yvonne Feenstra.
Yvonne staat sinds drie jaar voor beide vestigingen aan het hoofd van het KAM-team (kort voor Kwaliteit, Arbeidsomstandigheden en Milieu) bestaande uit zes vaste medewerkers en er loopt eigenlijk altijd wel een stagiair(e) rond op de afdeling! Meestal is Yvonne op locatie Jirnsum aan het werk, maar één keer per week werkt ze thuis en eens in de twee weken ziet ze haar andere collega’s op locatie Waddinxveen.
Energie halen uit mensen en de natuur is erg belangrijk voor Yvonne, zowel persoonlijk als op werkgebied. “Ik wil mensen graag een stapje verder brengen, mijn steentje bijdragen en van buiten (andere bedrijven en organisaties) naar binnen kijken om verbeteringen door te voeren voor Concorp en onze klanten.” De kernwaarde van Concorp die het dichts bij Yvonne staat, is dus ook geen grote verrassing: Werelds.